Hasicí sprej 500ml

Kód: 1620
1 hodnocení
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

Třída požáru: A, B, C, E; objem hasiva: 0,5 l; vhodný do každé domácnosti, kuchyně, garáže, či přímo do auta; hasí zařízení pod elektrickým proudem; CERTIFIKOVANÝ

Detailní informace

Profe
Profesionální přístup
ke každé objednávce!
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1500,- Kč
Zasilkovna
Doručení malých balíků
Zásilkovnou po celé ČR a SK

Detailní popis produktu

Hasicí sprej 500ml

Třída požáru: A, B, C, E; objem hasiva: 0,5 l; vhodný do každé domácnosti, kuchyně, garáže, či přímo do auta; hasí zařízení pod elektrickým proudem; CERTIFIKOVANÝ

K čemu je FIRE SPRAY vhodný?

Jedná se o univerzální pěnotvorný hasicí prostředek neboli hasicí sprej  k hašení začínajících požárů. Je velký jako běžné spreje nebo laky, proto se perfektně hodí jako prevence proti šíření ohně do každé domácnosti, kuchyně, garáže, či přímo do auta. Hasicí sprej obsahuje 0,5 kg (500ml) hasicí látky a je určen k hašení vznikajících požárů pevných látek, kapalin a plynů. Lze jej použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). 

 

Jak FIRE SPRAY funguje?

Hasicí sprej 500ml je ovladatelný stejně snadno jako běžný sprej. Stačí odejmout kryt, nasměrovat rozprašovač co nejblíže na ohnisko požáru a stisknout. Tím uvedete hasicí sprej do činnosti, ve které může setrvat 14-15 sekund.

 

Co vše balení obsahuje?

Obsahuje pěnotvornou hasicí náplň ( tj. 2% AFFF + voda), která je netoxická a ekologická. Ta dočasně vytvoří na vzplanuté ploše ochranní vrstvu, která brání přístupu kyslíku, a tím rychle a účinně hasí oheň. Tato vrstva se následně sama odpaří a po zásahu nezůstanou žádné odpadní zbytky hasicí látky.

 Upozornění!

Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám vyšším než 50°C!

Pozor nebezpečí zamrznutí, teplotní rozmezí je 0°C až 50°C!

Hasicí sprej je testován mezinárodně uznávané německé zkušebně TÜV Rheinland Product Safety GmbH, není ovšem klasifikován jako hasicí přístroj dle normy EN3.