Hasicí sprej k hašení lithiových baterií

Kód: 1623
1 hodnocení
1 148 Kč 948,76 Kč bez DPH
Do 10 dnů

Třída požáru: A; objem hasiva: 0,5 l; vhodný k hašení lithiových baterií v mobilních telefonech, power bankách nebo elektronických cigaretách. 

Detailní informace

Profe
Profesionální přístup
ke každé objednávce!
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1500,- Kč
Zasilkovna
Doručení malých balíků
Zásilkovnou po celé ČR a SK

Detailní popis produktu

Hasicí sprej k hašení lithiových baterií AVD LITH EX AEROSOL - 0,5 l

Třída požáru: A; objem hasiva: 0,5 l; vhodný k hašení lithiových baterií v mobilních telefonech, power bankách nebo elektronických cigaretách. 

K čemu je hasicí sprej vhodný?

Jedná se o 500 ml hasicí sprej k hašení začínajících požárů lithiových baterií. Je velký jako běžné spreje nebo laky, proto se perfektně hodí jako prevence proti šíření ohně do každé domácnosti, hlavně při hašení požáru mobilních telefonů, elektronických cigaret nebo power bank, ale využijete jej i na cestách jako pojistku proti požáru baterie v malých elektrických vozidlech, jako jsou kupříkladu koloběžky.

 

Co s ním můžeme hasit?

Lze jej použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Hasicí sprej je stejně snadno ovladatelný jako běžný sprej. Stačí odejmout kryt, nasměrovat rozprašovač co nejblíž na ohnisko požáru a stisknout, tím uvedete sprej do činnosti po dobu až několika vteřin. Není možné jej opět naplnit pro další použití. Hasivo obsahuje vermikulit, který není elektricky vodivý a je téměř dvakrát účinnější než voda. Hasicí látka není toxická, díky tomu, že přístroj uvolňuje pouze páru je šetrný k životnímu prostředí.